Юні франківські танцюристи вибороли призові місця на престижному конкурсі-фестивалі. ФОТО

Вихованці Івано-Франківської хореографічної школи Департаменту культури Івано-Франківської міської ради вибороли 9 перших та 2 другі місця на престижному конкурсі-фестивалі у Чернівцях.

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «WINTER ART FEST 2021» проходив 6-7 лютого у туристичному комплексі «Сонячна долина» у м. Чернівці, пише WestNews.

Близько 30 вихованців Івано-Франківської хореографічної школи боролися за звання кращих у різних номінаціях і, як результат, вибороли 9 перших та 2 других місця.

Як розказує директор школи, Василь Васірук, юні танцюристи надзвичайно зраділи можливості продемонструвати свої уміння і навички на великій сцені. Адже карантин, що фактично тривав протягом усього минулого року, не дозволяв взяти участь у подібних заходах.

Участь у «WINTER ART FEST 2021» франківські танцюристи беруть уперше. До слова, перемогли вихованці класу викладачів школи Штограма М. Б., Чувайлової  К. А. та Кирильчук Н. П.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські письменники стали переможцями Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича

Публікація Юні франківські танцюристи вибороли призові місця на престижному конкурсі-фестивалі. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Вихованці Івано-Франківської хореографічної школи Департаменту культури Івано-Франківської міської ради вибороли 9 перших та 2 другі місця на престижному конкурсі-фестивалі у Чернівцях. Всеукраїнський фестиваль-конкурс «WINTER ART FEST 2021» проходив 6-7 лютого у туристичному комплексі «Сонячна долина» у м. Чернівці, пише WestNews. Близько 30 вихованців Івано-Франківської хореографічної школи боролися за звання кращих у різних номінаціях і, як результат, вибороли 9 перших та 2 других місця. Як розказує директор школи, Василь Васірук, юні танцюристи надзвичайно зраділи можливості продемонструвати свої уміння і навички на великій сцені. Адже карантин, що фактично тривав протягом усього минулого року, не дозволяв взяти участь у подібних заходах. Участь у «WINTER ART FEST 2021» франківські танцюристи беруть уперше. До слова, перемогли вихованці класу викладачів школи Штограма М. Б., Чувайлової  К. […]

Публікація Юні франківські танцюристи вибороли призові місця на престижному конкурсі-фестивалі. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.