Юна прикарпатка виборола перше місце на Міжнародному фестивалі мистецтв

Вокалістка Олександра Чаїнська з Прикарпаття виборола перше місце на Міжнародному фестивалі у Києві.

Учениця ДШМ імені Володимира Івасюка гідно представила Брошнів-Осадську територіальну громаду на V International multigenre arts festival and competitional CHARIVNI MELODII у номінації «відеокліп», II категорія – середня, пише WestNews.

Олександра Чаїнська здобула диплом Лауреата I ступеня.

“Вітаємо талановиту вокалістку із успіхом. Слова вдячності адресуємо наставниці талановитої вокалістки – викладачці з вокалу Наталії Петрівні Барнич та Олександрі за докладені зусилля, наполегливу працю і самовіддачу, за вагомий внесок у розвиток пісенного мистецтва нашої громади. Бажаємо нових перемог та творчих злетів. Хай щастить”, – йдеться у дописі на сторінці громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвернув чотири крісла: прикарпатець став учасником “Голосу країни”

Публікація Юна прикарпатка виборола перше місце на Міжнародному фестивалі мистецтв запозичена із ресурсу WestNews.

Вокалістка Олександра Чаїнська з Прикарпаття виборола перше місце на Міжнародному фестивалі у Києві. Учениця ДШМ імені Володимира Івасюка гідно представила Брошнів-Осадську територіальну громаду на V International multigenre arts festival and competitional CHARIVNI MELODII у номінації «відеокліп», II категорія – середня, пише WestNews. Олександра Чаїнська здобула диплом Лауреата I ступеня. “Вітаємо талановиту вокалістку із успіхом. Слова вдячності адресуємо наставниці талановитої вокалістки – викладачці з вокалу Наталії Петрівні Барнич та Олександрі за докладені зусилля, наполегливу працю і самовіддачу, за вагомий внесок у розвиток пісенного мистецтва нашої громади. Бажаємо нових перемог та творчих злетів. Хай щастить”, – йдеться у дописі на сторінці громади. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвернув чотири крісла: прикарпатець став учасником “Голосу країни”

Публікація Юна прикарпатка виборола перше місце на Міжнародному фестивалі мистецтв запозичена із ресурсу WestNews.