Юна красуня з Франківська перемогла на конкурсі краси «World Fashion Kids»

Днями в італійському місті Монтекатіні, провінції Тоскана, поблизу Флоренції, відбувався конкурс «World Fashion Kids».

Конкурс проходив під назвою Фестиваль Фруктів, тому кожен учасник готував костюм у фруктовому стилі. Окрім того, тривало багато показів колекцій дизайнерів з Італії та інших країн, а також конкурс театрів мод.

Юних моделей, які брали участь у показах, було 29 з різних країн світу: України, Італії, Румунії, Естонії, Південно-Африканської Республіки, Кенії та інших.

Вихованка Продюсерського центру «Star Team» та Школи краси «Ювента» Вікторія Адамчук перейшла у нову вікову категорію – Юніор та перемогла у ній, отримавши титул WORLD TOP-MODEL 2019 «EUROPE».

Днями в італійському місті Монтекатіні, провінції Тоскана, поблизу Флоренції, відбувався конкурс «World Fashion Kids». Конкурс проходив під назвою Фестиваль Фруктів, тому кожен учасник готував костюм у фруктовому стилі. Окрім того, тривало багато показів колекцій дизайнерів з Італії та інших країн, а також конкурс театрів мод. Юних моделей, які брали участь у показах, було 29 з різних країн світу: України, Італії, Румунії, Естонії, Південно-Африканської Республіки, Кенії та інших. Вихованка Продюсерського центру «Star Team» та Школи краси «Ювента» Вікторія Адамчук перейшла у нову вікову категорію – Юніор та перемогла у ній, отримавши титул WORLD TOP-MODEL 2019 «EUROPE».