Їздила до хлопця: у поліції розповіли подробиці зникнення неповнолітньої прикарпатки

Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, 16-річна мешканка села Росохач Городенківського району вранці пішла з дому до школи і зникла.

Уже згодом її знайшли. Як з’ясувалося, сьогодні, 11 вересня, працівники поліції знайшли її в місті Коломия. З нею все гаразд. Наразі поліцейські з’ясовують усі подробиці такого вчинку дівчинки.

З проханням допомогти розшукати дочку, яка напередодні не повернулася зі школи та не ночувала вдома, в поліцію зранку звернулася мама неповнолітньої. До села, де вони мешкають, негайно вирушили поліцейський та слідчо-оперативна група Городенківського ВП.

Працівники поліції з’ясували, що розшукувана дівчинка може перебувати в сусідньому районі. Відтак до пошуків долучилися коломийські ювенальні поліцейські. Перевіряючи отриману інформацію, за кілька годин вони виявили юнку у супроводі знайомого хлопця в середмісті Коломиї.

Нагадаємо, неповнолітня франківка, яка зникла напередодні, повернулася додому.

The post Їздила до хлопця: у поліції розповіли подробиці зникнення неповнолітньої прикарпатки appeared first on Галицький Кореспондент.

Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, 16-річна мешканка села Росохач Городенківського району вранці пішла з дому до школи і зникла. Уже згодом її знайшли. Як з’ясувалося, сьогодні, 11 вересня, працівники поліції знайшли її в місті Коломия. З нею все гаразд. Наразі поліцейські з’ясовують усі подробиці такого вчинку дівчинки. З проханням допомогти розшукати дочку, яка напередодні не повернулася

The post Їздила до хлопця: у поліції розповіли подробиці зникнення неповнолітньої прикарпатки appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: