Яким був 2020 для комунальних підприємств Івано-Франківська?

Державні фінанси: оптимізму небагато, але й “вішатися” зарано

Про економічні показники комунальних підприємств Івано-Франківської територіальної громади під час онлайн-прийому розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Руслан Гайда, пише Суспільне Карпати.

Станом на перше січня 2020-го року на території Івано-Франківської ТГ працювало 28 тисяч 197 об’єктів. За словами Гайди, під кінець року була позитивна динаміка, збільшилася кількість підприємців – на 2 037.

Що стосується обсягу реалізованої продукції промисловими підприємствами, то тут помітний спад.

“Ми розуміємо, що всі працювали у режимі епідемії. Це вплинуло на реалізацію продукції. У 2020-му обсяг реалізованої продукції становив 11 млрд 334 млн. У 2019 був – 11 млрд 768 млн. Ми бачимо показник 96,7 %, є певний спад. Підприємства деякі не працювали у зв’язку з карантином,” – поінформував Руслан Гайда.

Найбільш питому вагу у структурі переробної промисловості показало машинобудування – 52 %. Виробництво харчових продуктів, напоїв, тютюнових виробів – 19,4 %. Виробництво гумових і пластмасових виробів -10 %.

Обсяг реалізованої продукції підприємствами харчопереробної промисловості за 2020 рік становив 987 млн проти 2019-го року – 1 млрд 307 млн.

“Бачимо реальний спад, знову таки, це швидше за все пов’язано з карантинними обмеженнями. Хоча серед такої статистики хлібокомбінат зумів наростити потужності та вийшов на рівень 100,3 % у порівнянні з минулим роком”, – зазначив Руслан Гайда.

Обсяг реалізованої продукції машинобудівними підприємствами становив 2млрд 686 млн. Спостерігався невеличкий спад виробництва.

На підприємствах, які спеціалізуються на текстильній промисловості та швейному виробництві, також є спад виробництва до 97,9 %.

“Івано-Франківське підприємство УТОГ наростило на 113 % до минулого року за рахунок того, що були військові замовлення на пошиття одягу. Також “Інтелком” на 130 % збільшує свій експортний потенціал”, – розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Руслан Гайда.

Тільки одне підприємство із закордонними інвестиціями по роботі з деревиною показало приріст 100,5 % до минулого року.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Про економічні показники комунальних підприємств Івано-Франківської територіальної громади під час онлайн-прийому розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Руслан Гайда, пише Суспільне Карпати. Станом на перше січня 2020-го року на території Івано-Франківської ТГ працювало 28 тисяч 197 об’єктів. За словами Гайди, під кінець року була позитивна динаміка, збільшилася кількість підприємців – на […]