Який подарунок зробити своїми руками?

2020-тий рік, який приніс нам чимало розчарувань та труднощів, але свята ніхто не відміняв. Незважаючи на обставини ми маємо потребу в подарунках. Нам приємно їх отримувати, а також дарувати. Але кожен з нас хоча б раз в житті стикався з труднощами щодо вибору сюрпризу.

Завжди цінувалось те, що зроблене з любов’ю. То чому б цього разу не зробити подарунок своїми руками? Це, до слова, зможе зекономити ваш бюджет та справить позитивне враження на оточуючих. Тож WestNews зібрав добірку ідей подарунків, які можна зробити своїми руками.

1. Букет

Ніхто не проти солодощів, а якщо ж ви знайдете таку людину, то скоріше за все вона полюбляє солоненьке. Зробіть тематичний букет з солодким або ж соленим наповненням. Тут немає ніяких обмежень, орієнтуйтесь на свій смак або ж смак людини, якій призначається подарунок.

2. Свічка

Вечеря для двох, бесіди з близькими за чашкою кави, довгі вечори і ночі за роботою, кіномарафон, відпочинок з книгою або медитація – такі миті стануть ще приємнішими, якщо в кімнаті мерехтітимуть затишні вогники. Свічка стане чудовим доповненням до посиденьок друзів, сімейної пари або ж просто знайомих. Вона додасть затишку та тепла у домі.

Зробити її насправді не складно, вона може бути різнокольоровою або ж ароматизованою.3. Браслет

Такий подарунок буде актуальним як для жінок так і для хлопців, адже браслети можуть бути різного типу. Використовуйте шкіру, нитки, стрічки, бісер різних розмірів. Все залежить від вашої фантазії та вподобання майбутнього власника.
4. Шкатулка для прикрас

Такий вид подарунку підійде для дівчат і стане хорошим спогадом та нагадуванням про вас. Адже там дама триматиме своє найцінніше – прикраси. Виготовити її можна з різних матеріалів, радимо переглянути майстер-класи.5. Годинник

Це може бути хорошим доповненням будь-якого інтер’єру, зробити його можна як “з нуля” так і доповнити вже існуючий старий годинник, дизайн якого набрид за багато років. Якщо ви хочете створити абсолютно новий годинник, то пошукайте механізм, який можна докупити окремо або ж заберіть його з іншого годинника. Огляніться навколо, для створення можна використати багато елементів з побуту. Навіть зламана приколка може стати у пригоді.
6. В’язані шкарпетки

Вони зігріють не тільки фізично, а й морально, а ще дадуть вам можливість спробувати щось нове та потренувати свою силу волі. Радимо починати з найпростішого та уникати візерунків, а вже потім братись до чогось складнішого. Повірте, процес в’язання може стати справжнім антистресом, а людина, якій дістанеться такий теплий подарунок завжди пам’ятатиме вас одягаючи річ.
7. Блокнот

Цей варант підійде будь-кому, адже красивий блокнот, а ще й зроблений вручну, потішить кожного. Однак, це завдання не з легких і справжній виклик для тих у кого проблеми з терпінням. Створення блокноту розвине вашу моторику рук, силу волі, а також допоможе зрозуміти як колись створювали кожну з книг.8. Рамка для фото

Створіть ідеальне місце для вашого спільного фото своїми руками. Зробити це можна з будь-яких підручних матеріалів, радимо пошукати натхнення в інтернеті.
Придбати матеріали можна в спеціалізованих магазинах. Якщо вам бракує натхнення, то радимо зайти у Бастіон та пройтись по крамницях, там ви побачите безліч ідей для своєї творчості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  4 центральні вулиці Івано-Франківська стануть пішохідними

Публікація Який подарунок зробити своїми руками? запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

2020-тий рік, який приніс нам чимало розчарувань та труднощів, але свята ніхто не відміняв. Незважаючи на обставини ми маємо потребу в подарунках. Нам приємно їх отримувати, а також дарувати. Але кожен з нас хоча б раз в житті стикався з труднощами щодо вибору сюрпризу. Завжди цінувалось те, що зроблене з любов’ю. То чому б цього […]

Публікація Який подарунок зробити своїми руками? запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.