Якісні зображення унікального телевізора LG з висувним екраном

LG планує повністю закрити бізнес з виробництва смартфонів, але бренд продовжує розвивати свій ринок смарт-ТВ. Ми бачили, як LG вивчає різні типи дисплеїв для своїх смарт-телевізорів, в тому числі поворотні і прозорі конструкції. Корейський технологічний гігант отримав новий патент на висувний дисплей.

Заявка на патент була подана в Державне відомство інтелектуальної власності Китаю 1 вересня 2020 року і схвалена 26 лютого 2021 року. Схоже, що конструкція телевізора є проміжним продуктом між висувним і прозорим телевізором LG. Пристрій складається з двох частин: екрану і бази.

Редакція LetsGoDigital в своїй звичайній манері випустила набір рендерів, які допомагають візуалізувати висувний телевізор. Судячи з патентних ескізів і зображень, наданих LetsGoDigital, телевізор має висувну конструкцію, завдяки чому розмір підставки аналогічний габаритам екрану. Коли пристрій не використовується або використовується для інших цілей, довжину телевізора можна вільно регулювати.

Запис Якісні зображення унікального телевізора LG з висувним екраном спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

LG планує повністю закрити бізнес з виробництва смартфонів, але бренд продовжує розвивати свій ринок смарт-ТВ. Ми бачили, як LG вивчає різні типи дисплеїв для своїх смарт-телевізорів, в тому числі поворотні і прозорі конструкції. Корейський технологічний гігант отримав новий патент на висувний дисплей. Заявка на патент була подана в Державне відомство інтелектуальної власності Китаю 1 вересня […]

Запис Якісні зображення унікального телевізора LG з висувним екраном спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.