Яке взуття буде модним цієї осені: поради від Андре Тана. ФОТО

Український дизайнер Андре Тан поділився з шанувальниками новими порадами зі стилю, щоб цієї осені ви сяяли в усі красі. Модельєр розповів, яке взуття варто вибирати цього сезону, а від якого ліпше поки відмовитися.

Квадратний носок готується помахати нам ручкою на прощання. Не здадуть своїх позицій ботильйони з гострими мисками. Квадратний носок трохи йде в тінь.

Осіння хандра нині не в моді. Сірий і чорний кольори набридли уже всім дизайнерам, тому спробуйте неординарні мікси: шоколад + фіолетовий, баклажан + смарагд, синій + карамель.

Чоботи для верхової їзди обов’язкові (кінний спорт — ні). Ідеальні чоботи для наїзників — з міцної шкіри, мають потертості і, звичайно ж, відвороти. Якщо ви не готові до таких змін, зверніть увагу на ботфорти або панчохи. І не тільки з лакової шкіри, а й зі звичайної замші, або під рептилію.

У kitten heels красуємось до сезону проливних дощів. Ще в 50-х роках Одрі Гепберн зачарувала нас витонченими туфлями на підборах. Красиво, жіночно, а головне — не травмонебезпечно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Актори Франківського драмтеатру зіграли виставу “FELIX AUSTRIA” у Богородчанах. ФОТО

Публікація Яке взуття буде модним цієї осені: поради від Андре Тана. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Український дизайнер Андре Тан поділився з шанувальниками новими порадами зі стилю, щоб цієї осені ви сяяли в усі красі. Модельєр розповів, яке взуття варто вибирати цього сезону, а від якого ліпше поки відмовитися. Квадратний носок готується помахати нам ручкою на прощання. Не здадуть своїх позицій ботильйони з гострими мисками. Квадратний носок трохи йде в тінь. Осіння хандра нині не […]

Публікація Яке взуття буде модним цієї осені: поради від Андре Тана. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.