Як захистити свій WhatsApp від стеження і чужого доступу

WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі. Оскільки багато людей зберігають у своїх акаунтах досить особисту інформацію, потрібно бути впевненим у тому, що листування в додатку надійно захищене. Як це зробити?

Експерт Анастасія Іллічова розповіла, як дізнатися, чи читає хтось ще ваші повідомлення у WhatsApp і як убезпечити свій акаунт. Для цього потрібно виконати такий алгоритм дій: відкрийте додаток у своєму смартфоні, натисніть “Меню” і виберіть WhatsApp Web. З його допомогою ви побачите, які пристрої підключені до вашого облікового запису. Потім натисніть кнопку “Вийти з усіх пристроїв” і всі сеанси авторизації будуть завершені. Після цього пройдіть знову авторизацію на своєму смартфоні.

За словами фахівця, коли ви знову зайдете у WhatsApp Web, там повинен відображатися серед підключених пристроїв тільки ваш мобільний телефон. Плюс до всього, якщо ви хочете захистити свою переписку у додатку, то потрібно завжди виходити з профілю через функції меню, якщо ви проходили авторизацію не на своєму пристрої.

Експерт радить також тримати ґаджет тільки в надійних місцях і увімкнути двофакторну аутентифікацію, яка захищає пристрій від несанкціонованих входів.

Запис Як захистити свій WhatsApp від стеження і чужого доступу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі. Оскільки багато людей зберігають у своїх акаунтах досить особисту інформацію, потрібно бути впевненим у тому, що листування в додатку надійно захищене. Як це зробити? Експерт Анастасія Іллічова розповіла, як дізнатися, чи читає хтось ще ваші повідомлення у WhatsApp і як убезпечити свій акаунт. Для цього потрібно виконати […]

Запис Як захистити свій WhatsApp від стеження і чужого доступу спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.