Як вибрати робота для миття вікон?

Процес миття вікон забирає багато сил та часу. Тому у пригоді стане інтелектуальний пристрій – робот-склоочисник. Це невеликий апарат квадратної або овальної форми, який закріплюється на склі за допомогою магнітів чи присосок і дає змогу вимити його практично без участі людини.

У магазині «АЛЛО» представлено великий асортименті роботів для мийки вікон. Щоб купити оптимальну за ціною та функціональними характеристиками модель, пропонуємо ознайомитися з основними критеріями вибору та визначитися з типом пристрою.

Основні види роботів

Особливості роботи автоматизованого склоочисника залежать від його типу:

1. Вакуумні роботи для миття вікон утримуються у вертикальному положенні завдяки потужним насосам, що постійно відкачують повітря. Від падіння вниз прилад додатково захищає страхувальний трос. Працює такий робот від мережі, але у комплекті є вбудований акумулятор, що надійно захищає пристрій від падіння під час аварійного вимкнення електроструму. Такі роботи підійдуть для очищення будь-яких поверхонь: дзеркал, керамічної плитки, паркету, ламінату.

Серед переваг: необмежений час дії від електромережі, не пошкоджує скло, компактний розмір та страхування від падіння.

З недоліків: гучна робота, зумовлена наявністю мотора (вентилятора) всередині корпусу, та обмежений радіус роботи через шнур.

2. Магнітний робот для миття вікон складається з двох частин, що кріпляться до скла з обох сторін та утримуються в такому положенні завдяки сильним магнітам.

Одна частина (навігаційний блок) відповідає за рух, інша (миючий блок) – за очищення скла. Цим пояснюється обмеження в роботі на склі різної товщини. Для миття більшості стандартних склопакетів завтовшки 32 мм такий прилад не підходить, як і для надто тонкого скла, яке блоки робота при потужній взаємодії магнітів можуть розбити.

Конструкція поверхонь магнітних роботів дає змогу якісно вимивати кути. Однак такі мийники застосовують лише для миття двосторонніх вікон, для дзеркал і керамічної плитки вони теж не підійдуть.

Плюси: безшумність роботи, відсутність шнура, є контейнер для миючого засобу.

Мінуси: не підходить для більшості склопакетів, є ризик пошкодження скла.

Критерії правильного вибору

Основні параметри вибору:

  • зовнішній вигляд;
  • гучність;
  • вибір поверхні;
  • захист від падіння;
  • швидкість руху;
  • зручність управління.

Для дому краще вибрати універсальний вакуумний робот-мийник, який впорається з очищенням будь-якої поверхні – скла, дзеркал, кахлів, дверей, підлоги.

The post Як вибрати робота для миття вікон? appeared first on Версії | новини та розслідування.

Процес миття вікон забирає багато сил та часу. Тому у пригоді стане інтелектуальний пристрій – робот-склоочисник.

The post Як вибрати робота для миття вікон? appeared first on Версії | новини та розслідування.