Як прикарпатці колядували у Харкові (відео)

Прикарпатські колядники долучилися до 4-го Всеукраїнського фестивалю вертепів у Харкові  (ВІДЕО)

«Епіцентром» різдвяних святкувань уже 4-й рік поспіль став Харків. Всеукраїнський фестиваль вертепів цього року зібрав понад півсотні українських колективів. У найбільшому місті східної України. Міськими вулицями крокували близько тисячі переодягнених у біблійних персонажів людей. Віком від 4 до 83 років.

Народний аматорський колектив «Вифлеємська зоря» – із Ямницької ОТГ, що на Івано-Франківщині. Перетнули майже цілу країну у складі 30 акторів. Аби виконати місію – принести добру звістку і на Схід України.

Дводенний фестиваль у колядників почався на соціальних локаціях. Та у мережах супермаркетів і торгівельно-розважальних центрів. Вертепи можна було зустріти навіть у громадському транспорті – метро, тролейбусах чи трамваях, пишуть Версії з посиланням на Вежу.

Другий день «Вертеп-фесту» стартував із традиційної вертепної ходи. В одній колоні – слобожанські колективи, гурти з Луганської і Донецької областей, а також – Західної і Центральної України. Різнобарвні костюми та різдвяна атрибутика заманила в колону і звичайних мешканців Харкова та Лисичанська.

В рамках фестивалю відбулася вже традиційна міжнародна акція «Нова радість стала». Цього року відому колядку одночасно виконали жителі 56 міст України, Польщі, Естонії та Нідерландів.

Ірина Калинчук, Світозар Савчук. Новини на «Вежі».

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Як прикарпатці колядували у Харкові (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Коли різдвяна коляда з різних куточків України звучить в одному місці і в один час…

The post Як прикарпатці колядували у Харкові (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.