Як обрати найкращі розвиваючі іграшки для дитини

Результат пошуку зображень за запитом

На жаль, в епоху смартфонів, та цифрових технологій діти все менше стали витрачати часу  на гру. Вільний час з проведений із навчальними та розвиваючими іграшками є надзвичайно важливими.  Розглянемо варіанти хороших розвиваючих іграшок, які допоможуть вашій дитині весело та корисно проводити час.

Розвиваючі іграшки змушують дітей виконувати певні дії, які дозволяють побудувати координацію рук і очей, силу тощо.  Щоб обрати для своєї дитини якісні та корисні іграшки, котрі допоможуть їй граючись розвиватися, перейдіть за лінком.

Як обрати розвиваючі іграшки

Відволічіть дитину від екранів

Діти віком до восьми років щодня проводять в середньому близько двох, а то і більше, годин в екранах смартфонів, планшетів чи комп’ютерів. Ця цифра різко зростає у міру дорослішання дітей. Це може призвести до проблем із зором, сном та ряду інших захворювань, тому обирайте дитині іграшки, які заохочують відірватися від екрану.

Завжди щось нове

Намагайтеся обирати іграшки, які можна використовувати декілька разів та різними способами. Це буде дуже цікаво для дитини. Іграшки відкритого типу, такі як блоки та LEGO, розвивають фантазію і їх можна використовувати в декількох контекстах. Крім того, ці універсальні іграшки заохочують критичне мислення.

Результат пошуку зображень за запитом

Врахуйте поточні інтереси вашої дитини

Не намагайтеся примушувати малюка гратися тією чи іншою іграшкою. Якщо дитина не зацікавлена, то краще спрямуйте зусилля на те , щоб розвивати її поточні інтереси. Якщо ви вирішили розширити кругозір своєї дитини, знайдіть щось, що має достатньо спільного з речами, які вона вже любить.

Результат пошуку зображень за запитом

Заохочуйте співпрацю

Діти можуть багато заробити за один раз в ігровий час, але іграшки також можуть допомогти їм побудувати цінні соціальні навички. Ті, хто грає разом, вчаться співпрацювати, йти на компроміси та керувати неминучими конфліктами. Однак деякими іграшки ділитися легше, ніж іншими. Намагайтеся надати іграшки, з якими можуть радісно грати разом кілька дітей (в ідеалі, дітей різного віку).

Запаліть креативність

Спробуйте знайти для дитину іграшку, яка буде розкривати її унікальність та сприяти креативності. Іграшки, які використовують музику або олівці, можуть допомогти розкрити творчу сторону дитини.

The post  Як обрати найкращі розвиваючі іграшки для дитини appeared first on Версії | новини та розслідування.

Весело проводити час, граючись з іграшками –  дуже важливо для розвитку вашої дитини.

The post  Як обрати найкращі розвиваючі іграшки для дитини appeared first on Версії | новини та розслідування.