Як обрати меблі з дерева для дому

Результат пошуку зображень за запитом

Меблі виготовляють із різних порід дерев, кожна з яких має свої унікальні переваги.

Незалежно від того, купуєте ви меблі для свого нового будинку або замінюєте конкретний предмет, вибір дерев’яних меблів для вашої оселі може виявитися досить тривалим та непростим процесом. Меблі з дерева для дому повинні відповідати стилю кімнати, в якій вони будуть розміщені, а також мають бути довговічними, надійними.

Не всі дерев’яні меблі зроблені однаково, тому ви повинні знати, що саме вам потрібно. На щастя, є кілька порад, яких ви можете дотримуватися, щоб отримати  ідеальний варіант дерев’яних меблів для вашого будинку.

Виготовлення

Вибираючи дерев’яні меблі для свого будинку, слід спочатку перевірити конструкцію кожного предмета. Ви хочете деталь, яка виготовлена з масиву дерева і включає суцільний дерев’яний каркас? Чи можливо вам підійде економніший варіант із ДСП чи МДФ.  Важливо визначитися перед тим, як переходити до вибору.

Dark wood table and chairs | Harveys Furniture blog

Листяні породи деревини проти хвойних порід – що краще?

Види деревини, які найчастіше використовуються в меблях, діляться на листяні та хвойні. До листяних порід належать червоне дерево, дуб, ясен і волоський горіх, бук, береза, а сосна та кедр – це хвойні дерева. Листяні породи, як правило, мають більш темний колір, а хвойні – світліші, хоча є деякі винятки.

Листяні породи деревини, такі як дуб із масиву, часто використовуються для обідніх столів та сервантів через їх міцність. Вони також рідше розщеплюються, ніж хвойні дерева, через їх більшу щільність.

Меблі з темного дерева – виготовлені з таких матеріалів, як червоне дерево і волоський горіх – чудово виглядають у поєднанні з традиційним декором. Вони ідеально підходять для приємного відпочинку в їдальні або в будь-якому місці, де ви хочете створити привітний простір для розваг родини та друзів.

Light wood table and chairs | Harveys Furniture blog

Якщо ви хочете більш сучасно облаштувати свій простір, спробуйте кедр або сосну. Ці хвойні дерева мають тенденцію до більш блідого кольору, що робить їх ідеальними для світлого, яскравого інтер’єру в більш сучасному декорі. Бук – теж хороший вибір,  оскільки він стійкий до ударів і за ним легко доглядати.

Фурнітура

Надзвичайно важливим елементом дерев’яних меблів є фурнітура – петлі, кріплення тощо. Від її якості  залежить скільки часу прослужать ваші меблі. Всі елементи меблів повинні бути  з’єднані якісними кріпленнями та фурнітурою. Важливо ретельно оглянути кожну деталь та переконатися в її справності.

 

The post Як обрати меблі з дерева для дому appeared first on Версії | новини та розслідування.

Неважко зрозуміти, чому дерев’яні меблі такі популярні. Мало того, що вони підходять до всіх стилів, в яких може бути виконана кімната – від мінімалістичного аж до модерну та хайтеку та ще й радують величезним асортиментом.

The post Як обрати меблі з дерева для дому appeared first on Версії | новини та розслідування.