Xiaomi з OPPO знищать Apple на ринку України

Дивовижні зміни ринку смартфонів за останній рік ілюструє нове дослідження видання Counterpoint Research. Крім майже повного вильоту з ринку Huawei, в середньо-ціновому сегменті ($ 250-500) неймовірний сплеск продажів придбали Xiaomi і OPPO.

Так, з мізерних значень першого кварталу 2020 року ці компанії зуміли захопити чи не половину всього європейського ринку середняків через лише один рік – випливає з діаграми. Причому сильніше всіх від такого напливу китайських гаджетів постраждала Apple, продажі якої в першому кварталі 2021 року разюче просіли щодо року раніше.

Схожа ситуація спостерігається і преміум-сегменті ($ 500-700), де Apple також серйозно втратила в продажах. Тут це сталося через зльоту продажів не тільки Xiaomi, але і Samsung, яка майже подвоїла обсяги продажів. У перспективі дослідники очікують подальше зростання конкуренції в сегменті среднебюджетних моделей зі збереженням тенденції витіснення домінуючих Apple і Samsung.

Запис Xiaomi з OPPO знищать Apple на ринку України спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Дивовижні зміни ринку смартфонів за останній рік ілюструє нове дослідження видання Counterpoint Research. Крім майже повного вильоту з ринку Huawei, в середньо-ціновому сегменті ($ 250-500) неймовірний сплеск продажів придбали Xiaomi і OPPO. Так, з мізерних значень першого кварталу 2020 року ці компанії зуміли захопити чи не половину всього європейського ринку середняків через лише один рік […]

Запис Xiaomi з OPPO знищать Apple на ринку України спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.