Xiaomi впустила 4100 смартфонів на зйомках рекламного ролика (ВІДЕО)

Вчора Xiaomi представила глобальну версію свого флагмана Mi11 – і відразу ж після заходу присвятила смартфону незвичайний рекламний ролик. На офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Weibo з’явилося оригінальне відео, в якому вендор продемонстрував не найкращий спосіб використання своєї новинки.

Коментуючи публікацію, директор по продукції Xiaomi Ван Тен поспішив заспокоїти шанувальників бренду, запевнивши, що для зйомки відео з падаючими гаджетами компанія використовувала 4100 муляжів флагманського пристрою. За його словами, спочатку маркетологи планували задіяти для демонстрації ефекту доміно справжні смартфони, але їхні колеги з відділу продажів не допустили цього.

Примітно, що через високий попит на Xiaomi Mi11 смартфон досі знаходиться в дефіциті. Раніше компанія заявила, що всього за 21 день з моменту релізу було продано більше мільйона апаратів, що стало рекордним показником в історії флагманів Xiaomi.

Запис Xiaomi впустила 4100 смартфонів на зйомках рекламного ролика (ВІДЕО) спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Вчора Xiaomi представила глобальну версію свого флагмана Mi11 – і відразу ж після заходу присвятила смартфону незвичайний рекламний ролик. На офіційній сторінці компанії в соціальній мережі Weibo з’явилося оригінальне відео, в якому вендор продемонстрував не найкращий спосіб використання своєї новинки. Коментуючи публікацію, директор по продукції Xiaomi Ван Тен поспішив заспокоїти шанувальників бренду, запевнивши, що для […]

Запис Xiaomi впустила 4100 смартфонів на зйомках рекламного ролика (ВІДЕО) спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.