Xiaomi розробляє несхожий на інші смартфон

У мережі з’явилася інформація про відносно свіжий патент Xiaomi, який компанія подала 25 вересня 2020 року. Судячи з нього, виробник щосили працює над смартфоном, який сильно відрізняється від інших.

Публічними відомості про патент стали лише напередодні, 15 жовтня 2021 року. З нього ми можемо побачити, що головною особливістю пристрою буде його блок основної камери – він буде складатися з одного незвично величезного модуля, одного модуля стандартних розмірів (ймовірно, сверхшірокоугольнік), а також перископну камери і спалаху.

Все це натякає на те, що смартфон буде представляти із себе флагман компанії, пише LetsGoDigital. Правда, так і не зрозуміло, як скоро пристрій надійде в продаж. Але дуже навряд чи це буде наступний топовий апарат Xiaomi.

Нагадаємо, що китайський бренд готується представити Xiaomi 12. Пристрій повинні були показати вже в грудні 2021 року, але через дефіцит напівпровідників, анонс можуть перенести на початок 2022.

Запис Xiaomi розробляє несхожий на інші смартфон спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У мережі з’явилася інформація про відносно свіжий патент Xiaomi, який компанія подала 25 вересня 2020 року. Судячи з нього, виробник щосили працює над смартфоном, який сильно відрізняється від інших. Публічними відомості про патент стали лише напередодні, 15 жовтня 2021 року. З нього ми можемо побачити, що головною особливістю пристрою буде його блок основної камери – […]

Запис Xiaomi розробляє несхожий на інші смартфон спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.