Xiaomi навчилася робити з основної камери смартфона підекранну фронтальну

Безліч компаній прямо зараз розробляють свої власні смартфони, які отримають підекранну фронтальну камеру. Виявилося, що Xiaomi вирішила піти далі в цьому напрямку. Китайський виробник смартфонів винайшов і запатентував пристрій, який зможе «перетворювати» основну камеру у фронтальну, заховану під дисплеєм.

Як пише LetsGoDigital, реалізовано це в такий спосіб: при необхідності, один з модулів головною камери повертається всередині смартфона. У підсумку вона, перебуваючи під дисплеєм, виступає в якості селф-модуля.

Інформація про пристрій опублікована на сайті Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO). При цьому до кінця не ясно, як скоро подібний девайс можна буде побачити у продажу – поки що від Xiaomi чекають хоча б якогось смартфона з подекранной камерою.

Запис Xiaomi навчилася робити з основної камери смартфона підекранну фронтальну спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Безліч компаній прямо зараз розробляють свої власні смартфони, які отримають підекранну фронтальну камеру. Виявилося, що Xiaomi вирішила піти далі в цьому напрямку. Китайський виробник смартфонів винайшов і запатентував пристрій, який зможе «перетворювати» основну камеру у фронтальну, заховану під дисплеєм. Як пише LetsGoDigital, реалізовано це в такий спосіб: при необхідності, один з модулів головною камери повертається всередині смартфона. У […]

Запис Xiaomi навчилася робити з основної камери смартфона підекранну фронтальну спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.