Xiaomi Mi Mix 2 отримав офіційну Android 9.0 Pie з черговим оновленням прошивки

Якщо задатися метою, то встановити на Xiaomi Mi Mix 2 прошивку на базі Android 9.0 Pie вийде у кожного, але штука в тому, що така прошивка не буде офіційною. Точніше, не була до останнього часу.

Як пише джерело, остання версія прошивки Mi Mix 2 у версії для розробників за номером 9.5.9 заснована на Android 9.0 Pie. Якщо подивитися на скріншот — це єдине нововведення MIUI 10 9.5.9, але його чекають багато користувачів. Розмір оновлення становить 1,7 ГБ, воно поки, судячи з усього, доступно тільки в Китаї. Та до того ж статус Developer ROM говорить про те, що ця прошивка не буде доступна всім бажаючим у якості оновлення по повітрю. Але це поки: швидше за все, стабільна фінальна версія Android 9.0 Pie для Mi Mix 2 вийде протягом місяця.

Якщо задатися метою, то встановити на Xiaomi Mi Mix 2 прошивку на базі Android 9.0 Pie вийде у кожного, але штука в тому, що така прошивка не буде офіційною. Точніше, не була до останнього часу. Як пише джерело, остання версія прошивки Mi Mix 2 у версії для розробників за номером 9.5.9 заснована на Android 9.0 […]