Xiaomi Mi Band 6 з NFC скоро з’явиться в Європі

Популярний фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6 представили на домашньому ринку в Китаї ще в березні, але версія з NFC поки так і не вийшла за межі Піднебесної. Втім, скоро очікується поява Mi Band 6 NFC в Європі – ця версія браслета вже сертифікована в Італії.

Xiaomi дотримується поетапної тактики випуску своїх фітнес-браслетів на ринки: спочатку в продаж надходить звичайна версія, а потім через якийсь час (у випадку з Mi Band 4 NFC – рік) – топовий варіант з підтримкою NFC. Ось і з Mi Band 6 ситуація повторюється.

Поки немає ніяких часових орієнтирів, але можна думати, що роздрібні продажі стартують досить скоро після сертифікаційних процедур. Першими країнами для Mi Band 6 NFC можуть стати Італія і Іспанія, за ними підтягнуться й інші. Ціни поки немає, але Mi Band 6 NFC буде трохи дорожче звичайної версії фітнес-браслета.

Запис Xiaomi Mi Band 6 з NFC скоро з’явиться в Європі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Популярний фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 6 представили на домашньому ринку в Китаї ще в березні, але версія з NFC поки так і не вийшла за межі Піднебесної. Втім, скоро очікується поява Mi Band 6 NFC в Європі – ця версія браслета вже сертифікована в Італії. Xiaomi дотримується поетапної тактики випуску своїх фітнес-браслетів на ринки: спочатку […]

Запис Xiaomi Mi Band 6 з NFC скоро з’явиться в Європі спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.