Xiaomi Mi 9, Mi Mix 3, Redmi Note 8 і Redmi 8 не отримають MIUI 13

Користувачі смартфонів Xiaomi і Redmi вже почали отримувати стабільну версію оболонки MIUI 12.5, яка стане доступна в більшій кількості країн для більшої кількості користувачів вже в червні.

Як уже повідомлялося, компанія Xiaomi представить MIUI 13 до кінця другого кварталу цього року. Згідно з попередньою інформацією, офіційний анонс відбудеться вже 25 червня цього року. Тепер же китайські джерела повідомили неприємні новини для власників популярних моделей смартфонів, які не отримають MIUI 13. Мова йде про таких моделях, як Xiaomi Mi 9, Mi Mix 3, Redmi Note 8 і Redmi 8.

Поки що джерела нічого не повідомляють про функціональні зміни MIUI 13, але можна припустити, що нас чекають чергові нововведення на екрані блокування, в основному інтерфейсі, нові види анімації, поліпшена конфіденційність і безпеку, а також підвищений час автономної роботи.

Запис Xiaomi Mi 9, Mi Mix 3, Redmi Note 8 і Redmi 8 не отримають MIUI 13 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Користувачі смартфонів Xiaomi і Redmi вже почали отримувати стабільну версію оболонки MIUI 12.5, яка стане доступна в більшій кількості країн для більшої кількості користувачів вже в червні. Як уже повідомлялося, компанія Xiaomi представить MIUI 13 до кінця другого кварталу цього року. Згідно з попередньою інформацією, офіційний анонс відбудеться вже 25 червня цього року. Тепер же […]

Запис Xiaomi Mi 9, Mi Mix 3, Redmi Note 8 і Redmi 8 не отримають MIUI 13 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.