Xiaomi Mi 11 впав в ціні – кращий доступний флагман 2021 року із великою знижкою

Компанія Xiaomi змогла першою і анонсувати, і уявити і випустити смартфон на базі мобільного процесора Snapdragon 888. Модель називається Xiaomi Mi 11. Зараз вона доступна на AliExpress з непоганою знижкою.

Глобальну версію в модифікації з 8 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам’яті компанія оцінила в 749 євро. Зараз купити Xiaomi Mi 11 на AliExpress можна за стільки ж, але в доларах. Вартість варіанту з накопичувачем місткістю 256 ГБ при тому ж обсязі ОЗП становить 799 доларів замість 799 євро. Тобто ціна знижена приблизно на 20%.

У моделі є чимало фішок крім однокристальної системи Snapdragon 888. Наприклад, Xiaomi Mi 11 – перший смартфон в історії китайської компанії, обладнаний дисплеєм WQHD +. Екран має 120-Гц частоту оновлення, діагональ 6,81 дюйма і вбудованим дактилоскопічний сенсор. Фішка сканера відбитків пальців – підтримка вимірювання ЧСС. Причому в глобальній версії смартфона виробник вирішив залишити цю фішку.

Роздільна здатність основної камери становить 108 Мп + 13 Мп + 5 Мп. Для любителів Селфі є фронтальний 20-мегапіксельний модуль. Підсистема живлення представлена ​​АКБ на 4600 мА * ч. Заповнити ємність акумулятора можна за допомогою підтримки швидкої дротової і бездротової зарядки. Потужність складає 55 Вт і 50 Вт відповідно. Адаптер живлення – в коробці. Бездротове зарядний пристрій доведеться докуповувати окремо.

Запис Xiaomi Mi 11 впав в ціні – кращий доступний флагман 2021 року із великою знижкою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Компанія Xiaomi змогла першою і анонсувати, і уявити і випустити смартфон на базі мобільного процесора Snapdragon 888. Модель називається Xiaomi Mi 11. Зараз вона доступна на AliExpress з непоганою знижкою. Глобальну версію в модифікації з 8 ГБ оперативної і 128 ГБ вбудованої пам’яті компанія оцінила в 749 євро. Зараз купити Xiaomi Mi 11 на AliExpress можна за стільки […]

Запис Xiaomi Mi 11 впав в ціні – кращий доступний флагман 2021 року із великою знижкою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.