Xiaomi анонсувала «виправлену» глобальну версію MIUI

У відповідь на критику MIUI з боку користувачів компанія пообіцяла виправити недоліки прошивки – і взялася до роботи. Xiaomi зазначила, що на це потрібен час – але вже почала вносити деякі зміни в фірмову оболонку, підготувавши до релізу свіжий патч.

Провівши опитування користувачів з 2 по 4 червня, компанія оголосила про випуск проміжного апдейта. За заявою бренду, він усуває деякі системні збої, перезапуск смартфона під час гри і ефект чорного екрану при розблокуванні гаджетів. Крім того, оновлення має «полагодити» аномальні ефекти анімації в сторонніх додатках і помилку, при якій Redmi K30i 5G іноді зависав при відкритті або закритті додатків.

Компанія також повідомила, що апдейт повинен виправити некоректну роботу сканера відбитків пальців у різних смартфонів. Зокрема, в списку прийдешніх змін числиться виправлення проблем з точністю розпізнавання шкірного візерунка і тактильним Тактильна чутливість.

Користувачі, які хочуть першими випробувати свіжий патч, орієнтований на розробників, можуть відправити заявку в додатку Mi Community, відповівши на деякі питання. У разі схвалення запиту проміжна версія MIUI стане доступна для скачування в середині червня 2021 року.

Запис Xiaomi анонсувала «виправлену» глобальну версію MIUI спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У відповідь на критику MIUI з боку користувачів компанія пообіцяла виправити недоліки прошивки – і взялася до роботи. Xiaomi зазначила, що на це потрібен час – але вже почала вносити деякі зміни в фірмову оболонку, підготувавши до релізу свіжий патч. Провівши опитування користувачів з 2 по 4 червня, компанія оголосила про випуск проміжного апдейта. За заявою бренду, він усуває деякі системні […]

Запис Xiaomi анонсувала «виправлену» глобальну версію MIUI спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.