Windows 7 раптово стала набирати популярність

Steam опублікував результати червневого опитування користувачів. Завдяки цьому стало відомо про перестановки на ринку «заліза» і ПЗ. Є кілька дивних змін.

Перше стосується AMD. Процесори компанії з грудня впевнено набирали частку серед гравців Steam, однак в червні сталося перше падіння. Частка AMD знизилася з 30,1% до 28,4%. Аналітики припустили, що на це міг вплинути той факт, що Intel знижує ціни на свої CPU 10-го і 11-го поколінь.

Що стосується відеокарт, то найбільший приріст побачила модель RTX 2060. За операційним системам теж є дещо цікаве. Windows 10 (64-bit) втратила 2,51%, а ось застаріла Windows 7 раптом набрала 2,91%. Чому так відбувається, складно сказати.

Запис Windows 7 раптово стала набирати популярність спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Steam опублікував результати червневого опитування користувачів. Завдяки цьому стало відомо про перестановки на ринку «заліза» і ПЗ. Є кілька дивних змін. Перше стосується AMD. Процесори компанії з грудня впевнено набирали частку серед гравців Steam, однак в червні сталося перше падіння. Частка AMD знизилася з 30,1% до 28,4%. Аналітики припустили, що на це міг вплинути той […]

Запис Windows 7 раптово стала набирати популярність спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.