Windows 11 вже можна спробувати в дії

Користувач GitHub під ніком Blueedgetechno створив веб-сторінку, яка «емулює» Windows 11. Вихідний код своєї роботи він зробив відкритим і, як повідомляє, використовував для створення такого проекту сучасні веб-технологи: React, CSS (SCSS) і JavaScript.

На даний момент в «веб-версії» Windows 11 працюють не всі ключові елементи:

«Пуск», «Пошук» та віджети;

робочий стіл і контекстне меню по правому кліку;

навігаційна панель і календар;

опція прив’язки вікон і новий інтерфейс прив’язки по шаблонах;

браузер, магазин, термінал і калькулятор;

блокнот, Vscode і цифрова дошка;

«Провідник» і інші додатки;

перетягування вікон і зміна їх розміру;

вікна завантаження і блокування;

зміна теми і фонової картинки.

За словами розробника, на створення цього проекту у нього пішло не надто багато часу: 2-3 дні на збір Ассет, 2-3 дня на планування і близько 6 днів безпосередньо на програмування.

Запис Windows 11 вже можна спробувати в дії спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Користувач GitHub під ніком Blueedgetechno створив веб-сторінку, яка «емулює» Windows 11. Вихідний код своєї роботи він зробив відкритим і, як повідомляє, використовував для створення такого проекту сучасні веб-технологи: React, CSS (SCSS) і JavaScript. На даний момент в «веб-версії» Windows 11 працюють не всі ключові елементи: ✅ «Пуск», «Пошук» та віджети; ✅ робочий стіл і контекстне […]

Запис Windows 11 вже можна спробувати в дії спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.