Windows 10 позбавить від необхідності безпечно витягувати флешки та інші USB-накопичувачі

Зі стародавніх часів Microsoft привчила користувачів відключати флешки та інші USB-накопичувачі у два етапи: спочатку необхідно скористатися діалогом «Безпечного витягання пристроїв і дисків» в панелі завдань, а вже потім фізично дістати накопичувач. Тільки такий варіант гарантує збереження і даних, і самої флешки. Проте в новій версії Windows можна буде діставати накопичувачі відразу, без будь-яких програмних маніпуляцій.

Ця можливість з’явиться в Windows 10 починаючи з версії 1809. Справа в тому, що в ОС Windows передбачено два режими роботи з накопичувачами, що підключаються по USB. Перший — режим продуктивності — був активований за замовчуванням раніше. Він прискорював операції читання і запису, але при цьому вимагав правильного очищення кешу перед витяганням накопичувача.

Починаючи з версії 1809 в Windows 10 за замовчуванням буде працювати режим з промовистою назвою “Quick Removal” — він має на увазі витяг накопичувача в будь-який час, коли тільки користувач забажає. Ніякого очищення кешу в даному випадку не буде потрібно. Правда, в такому режимі швидкість роботи, і зокрема операції запису, будуть виконуватися повільніше. Втім, користувачі зможуть використовувати режим високої продуктивності за замовчуванням, для цього треба буде активувати в локальних правил.

Зі стародавніх часів Microsoft привчила користувачів відключати флешки та інші USB-накопичувачі у два етапи: спочатку необхідно скористатися діалогом «Безпечного витягання пристроїв і дисків» в панелі завдань, а вже потім фізично дістати накопичувач. Тільки такий варіант гарантує збереження і даних, і самої флешки. Проте в новій версії Windows можна буде діставати накопичувачі відразу, без будь-яких програмних […]