WhatsApp змінює дизайн на Android

WhatsApp регулярно змінює різні розділи свого застосування для обміну повідомленнями, надаючи розширені функції. Зміни вносяться на всіх платформах, включаючи Android, iOS, окремий додаток WhatsApp Business і так далі.

Нещодавно з’явилися відомості про новий дизайн сторінки інформації про профілі для бізнес-користувачів. Цей новий дизайн знаходився на стадії перевірки і поки недоступний для бета-тестерів. Проте зображення вже просочилася в Мережу.

Аналогічний дизайн готується і для користувачів Android. Картинка профілю тепер є круглою, а не квадратної. Крім того, з’являться дві нові контактні кнопки для голосових і відеодзвінків. Можуть бути й інші зміни, але вони ще не розкриті.

Крім того, в цьому новому дизайні WhatsApp перемістив в інше місце розділи «Про себе» і «Номер телефону», які не показані на скріншоті. Повідомляється, що ці зміни будуть реалізовані з випуском чергового оновлення WhatsApp

У попередніх версіях WhatsApp надає користувачам функції наскрізного зашифрованого резервного копіювання. Першими цю функцію отримали користувачі iOS, потім – користувачі Android.

Запис WhatsApp змінює дизайн на Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

WhatsApp регулярно змінює різні розділи свого застосування для обміну повідомленнями, надаючи розширені функції. Зміни вносяться на всіх платформах, включаючи Android, iOS, окремий додаток WhatsApp Business і так далі. Нещодавно з’явилися відомості про новий дизайн сторінки інформації про профілі для бізнес-користувачів. Цей новий дизайн знаходився на стадії перевірки і поки недоступний для бета-тестерів. Проте зображення вже просочилася в Мережу. […]

Запис WhatsApp змінює дизайн на Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.