WhatsApp додав безкоштовні дзвінки на кнопкові телефони

Раптово, розробники WhatsApp згадали про існування кнопкових телефонів на базі KaiOS. Чимала частина дешевих апаратів від Nokia використовують цю систему в якості основи.

В результаті найбільший месенджер випустив оновлення для цієї мобільної ОС, яке додало в додаток можливість здійснювати безкоштовні дзвінки. Працює функція лише всередині WhatsApp – тобто щоб прийняти дзвінок, у абонента також має бути встановлено додаток сервісу, повідомляє 91Mobiles.

Самі дзвінки проходять або через Wi-Fi, або через мобільний інтернет. Останній робить дзвінки по-справжньому безкоштовними лише в разі, якщо трафік з WhatsApp не обмежений мобільним оператором.

Відзначимо, що KaiOS також може «похвалитися» наявністю на ній YouTube, пошуку Google і навіть голосового чату Duo. Зрозуміло, всі вони представлені в урізаному вигляді через особливості системи і пристроїв, що випускаються на ній.

Запис WhatsApp додав безкоштовні дзвінки на кнопкові телефони спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Раптово, розробники WhatsApp згадали про існування кнопкових телефонів на базі KaiOS. Чимала частина дешевих апаратів від Nokia використовують цю систему в якості основи. В результаті найбільший месенджер випустив оновлення для цієї мобільної ОС, яке додало в додаток можливість здійснювати безкоштовні дзвінки. Працює функція лише всередині WhatsApp – тобто щоб прийняти дзвінок, у абонента також має […]

Запис WhatsApp додав безкоштовні дзвінки на кнопкові телефони спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.