Вже майже два тижні мешканці Матеївецької громади відрізані від газу

Провід, котрий проходять через ОТГ, пошкоджено внаслідок руйнівної повені. У тегромаді вже звертались до органів державної влади про допомогу. Утім, жодної офіційної відповіді від посадовців жителі громади так і не отримали. Про це заявив в.о. сільського голови Любомир Веселовський, пишуть Версії з посиланням на повідомлення у спільноті АГЕНЦІЯ РОЗВИТКУ ОТГ ПРИКАРПАТТЯ.

«У наслідок пошкодження газопроводу частина населених пунктів громади – Дебеславці, Ганнів, Залуччя, Тростянці, Кропивище, Пилипи – нині залишились без газопостачання», – наголосив він.

За словами Любомира Веселовського, про цю проблему він повідомив першого заступника очільника ОДА Марію Савку під час селекторної наради.

«Посадовець дала доручення профільним структурним підрозділам ОДА розібратись у цій ситуації. Проте до цього часу від них не надійшло жодної інформації», – зазначає в.о голови громади.

До сільської ради ОТГ зателефонував керівник одного із газових підприємств області. Він зауважив, що роботи з відновлення мережі зможуть здійснити лише за умови співфінансування. «За їхніми підрахунками, вартість такого проекту становить від трьох до п’яти млн гривень. Ми не є багатою громадою, а тому не маємо можливостей виділення таких коштів на ремонт газопроводів», – сказав Любомир Веселовський.

«Жителі нашої громади потребують допомоги. Мало того, що населенні пункти ОТГ затопило через повені, так люди ще й без газу майже два тижні», – додав управлінець.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Вже майже два тижні жителі Матеївецької громади відрізані від газу.