Визначили переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. ФОТО

В Івано-Франківську визначали переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства.

Співголови комісії з призначення премії – заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій провели засідання, на якому за результатами таємного голосування з шести претендентів члени комісії обрали кращих, інформують на сайті ІФ ОДА.

У цьому році лауреатами премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства стали:

  • поет, краєзнавець, член Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки письменників України, голова Яремчанської міської організації Товариства української мови ім. Т. Шевченка Роман Киселюк;
  • колектив Івано-Франківського краєзнавчого музею у складі: Галини Беднарчик, Надії Реги, Володимира Смирнова та Ярослава  Штиркало;.
  • краєзнавець, журналіст, письменник-гуморист, фольклорист, видавець, член товариства «Просвіта», член Гуцульського товариства, голова редакційно-видавничих комітетів «Енциклопедія Коломийщини», краєзнавчої серії «Бібліотека Коломийщини», почесний краєзнавець України  Микола Савчук.

Варто зазначити, що премія діє на Прикарпатті вже 10 років, присуджується щорічно лауреатам за вагомий внесок у справу вивчення, збереження і популяризацію історико-культурної спадщини та розвиток різних напрямків краєзнавчих досліджень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Оскар” змінює правила нагородження відзнакою

Публікація Визначили переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

В Івано-Франківську визначали переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. Співголови комісії з призначення премії – заступник голови облдержадміністрації Євген Фербей та перший заступник голови обласної ради Василь Гладій провели засідання, на якому за результатами таємного голосування з шести претендентів члени комісії обрали кращих, інформують на сайті ІФ ОДА. У цьому році лауреатами премії імені Володимира Полєка в […]

Публікація Визначили переможців премії імені Володимира Полєка в галузі краєзнавства. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.