Вивезли і хотіли вбити: молоду жінку по черзі ґвалтували чоловіки з таксі та кинули помирати (фото)

Вивезли і хотіли вбити: молоду жінку по черзі ґвалтували чоловіки з таксі та кинули помирати.

 

В Одесі молода жінка, викликавши таксі, стала жертвою групового зґвалтування.

Про це повідомили у патрульній поліції Одеської області.

Зазначається, що жінка викликала таксі через популярний додаток. Коли авто приїхало, там, окрім водія, був ще один чоловік. Водій під час поїздки раптово змінив маршрут. Потім він відвіз її у темне місце, де, погрожуючи вбивством, чоловіки по черзі гвалтували жінку. Після того, як потерпіла втратила свідомість, її пограбували. Прийшовши до тями, жінка благала про допомогу. Небайдужі відвезли її у поліцію.

Правоохоронці розшукали ґвалтівників. Ними виявились раніше судимі 22-річний та 24-річні чоловіки. Зловмисників затримали.

Спільними зусиллями поліцейські затримали чоловіків, що підозрюються у причетності до зґвалтуванняБіля першої години…

Gepostet von Патрульна поліція Одеської області am Mittwoch, 17. Juli 2019

 

Вивезли і хотіли вбити: молоду жінку по черзі ґвалтували чоловіки з таксі та кинули помирати.   В Одесі молода жінка, викликавши таксі, стала жертвою групового зґвалтування. Про це повідомили у патрульній поліції Одеської області. Зазначається, що жінка викликала таксі через популярний додаток. Коли авто приїхало, там, окрім водія, був ще один чоловік. Водій під час поїздки раптово змінив маршрут. Потім він відвіз її у темне місце, де, погрожуючи вбивством, чоловіки по черзі гвалтували жінку. Після того, як потерпіла втратила свідомість, її пограбували. Прийшовши до тями, жінка благала про допомогу. Небайдужі відвезли її у поліцію. Правоохоронці розшукали ґвалтівників. Ними виявились раніше судимі 22-річний та 24-річні чоловіки. Зловмисників затримали. Спільними зусиллями поліцейські затримали чоловіків, що підозрюються у причетності до зґвалтуванняБіля першої години…