Вистава Франківського драмтеатру отримала престижну премію. ФОТО

Комедія “Дванадцята ніч, або Що захочете!” за Вільямом Шекспіром Франківського драмтеатру стала володарем премії “Найкраща пошуково-експериментальна вистава 2020” за версією Фестиваль-Премія ГРА , пише WestNews.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Франківського драмтеатру.

“Лише уявіть! Ветерани і волонтери сучасної війни отримали театральну премію, здобувши перемогу у фестивалі серед найкращих професійних театрів України! Саме так, усі актори цієї вистави – люди, які повернулися з війни, люди, котрі боронили нашу землю від зла, агресії і насилля, що вирують на сході України. І лише на час вистави вони стають акторами, які змушують вас щиро сміятися і так само щиро плакати” , – йдеться у дописі.

Це неймовірна та надзвичайна вистава, зазначає пресслужба Франківського драмтеатру.

Покажуть її на сцені драмтеатру вже цієї неділі о 14.00.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Статус є, а грошей не дають: Кабмін не затверджує фінансування Франківського драмтеатру

Публікація Вистава Франківського драмтеатру отримала престижну премію. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Комедія “Дванадцята ніч, або Що захочете!” за Вільямом Шекспіром Франківського драмтеатру стала володарем премії “Найкраща пошуково-експериментальна вистава 2020” за версією Фестиваль-Премія ГРА , пише WestNews. Про це повідомили на Facebook-сторінці Франківського драмтеатру. “Лише уявіть! Ветерани і волонтери сучасної війни отримали театральну премію, здобувши перемогу у фестивалі серед найкращих професійних театрів України! Саме так, усі актори цієї вистави – люди, які повернулися з війни, люди, котрі боронили нашу землю від зла, агресії і насилля, що вирують на сході України. І лише на час вистави вони стають акторами, які змушують вас щиро сміятися і так само щиро плакати” , – йдеться у дописі. Це неймовірна та надзвичайна вистава, зазначає пресслужба Франківського драмтеатру. Покажуть її на сцені драмтеатру вже цієї неділі о 14.00. […]

Публікація Вистава Франківського драмтеатру отримала престижну премію. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.