Винаймач-шахрай в Калуші обдурив багатодітну матір

Калуські орендарі квартир не завжди розраховуються з власниками. Просто блокують та не відповідають на дзвінки. Борг за комунальні, борг за оренду лягає на тих, хто здає житло. Багатодітна мама  з Калуша потрапила на такого наймача.

Щоб вижити з дітьми Марія здала кімнату в своїй квартирі молодому хлопцю. Замість заробітку отримала лише проблеми.

Її пост – не помста, а засторога для інших. Щоб не потрапили в таку ж ситуацію.

Mariya Fedkiv в соцмережі пише про такий випадок:
“Доброго дня!
Роблю пост, щоб люди,які здають пост не потрапили на ті самі граблі,що і я.
Поселила в кімнату хлопця, який не платив за проживання вчасно і до карантину, а з приходом карантину взагалі перестав платити. Завджи відмовка- нема роботи, нема грошей.
Я ще два місяці чекала, коли почала наполягати, щоб щось заплатив,бо мені вже зробив велику заборгованість за комунальні, то віддав ключі і мене заблокував.

Беріть з тієї людини оплату наперед за декілька місяців, бо потім самі будете оплачувати його борги за к.п.
В мене четверо дітей і я замість того, щоб купити своїм дітям щось маю оплатити 3000 його боргу.
Ярусевич Володимир.
Зробила добру справу називається, пожаліла… ”

Калуські орендарі квартир не завжди розраховуються з власниками. Просто блокують та не відповідають на дзвінки. Борг за комунальні, борг за оренду лягає на тих, хто здає житло. Багатодітна мама  з Калуша потрапила на такого наймача. Щоб вижити з дітьми Марія здала кімнату в своїй квартирі молодому хлопцю. Замість заробітку отримала лише проблеми. Її пост – не помста, а засторога для інших. Щоб не потрапили в таку ж ситуацію. Mariya Fedkiv в соцмережі пише про такий випадок: “Доброго дня! Роблю пост, щоб люди,які здають пост не потрапили на ті самі граблі,що і я. Поселила в кімнату хлопця, який не платив за проживання вчасно і до карантину, а з приходом карантину взагалі перестав платити. Завджи відмовка- нема роботи, нема грошей. Я ще