Вимагаю негайного оголошення незаконними і терористичними організаціями “партію Шарія” та “ОПЗЖ”, – Михайло Ноняк


Михайло Ноняк зробив офіційну заяву як кандидат у депутати по виборчому округу №87.

Заяву Михайло Ноняк опублікував на своїй фб-сторінці, пише “Галка”.

Далі – текст заяви без змін: 

“Я, Михайло Ноняк, громадянин і патріот, сотник Майдану і волонтер, роблю офіційну заяву як кандидат в депутати по 87 виборчому округу!

Я вимагаю негайного оголошення незаконними і терористичними організаціями партію кума Путіна В.Медведчука «Опозиційна платформа – За життя!» і партію А.Шарія.
Ці партії мусять бути заборонені, все їхнє майно і фінанси – конфісковані на користь українського війська, а члени партії – притягнені до кримінальної відповідальності за статтею 110 Кримінального кодексу України «Державна зрада».

Кожен член ОПЗЖ має сидіти!
Щодо кожного члена партії Медведчука, їхніх родичів і ділових партнерів має бути відкрите найретельніше розслідування стосовно їхніх бізнесів і бізнесових контактів з країною-агресором, а також контактів з російськими спецслужбами. Задача: конфіскувати все незаконно здобуте майно і фінанси на користь державного бюджету.

А якщо у відповідь на такі рішучі дії Росія почне військову ескалацію на Донбасі – депутатів від ОПЗЖ виставити живим щитом перед нашими бійцями і мирними мешканцями! Ризикувати своїми життями мають передусім ті, хто привів війну на нашу землю!

Слава нації!
Смерть ворогам!”