Вимагаємо переглянути держбюджет: Франківська міськрада звернеться до прем’єра та ВРУ

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків виступив зі зверненням до уряду та Верховної ради сьогодні, 24 грудня, на сесії міської ради.

«Бюджет ОТГ є один із найменш прийнятних для територіальних громад. З 2016 року спостерігаємо, коли громаді повноваження передаються, а кошти для реалізації – ні», – сказав Руслан Марцінків.

За його словами, у 2021 році витрати бюджету зростуть у 2,5 рази і становитимуть 35 мільйонів. А все тому, що у бюджеті на 2021 рік скасували інститут фінансової участі забудовників і розвиток інфраструктури, так звану пайову участь.

Також розмір освітньої субвенції не покриватиме і половини видатків цієї галузі.

Марцінків підсумував, що міська рада вимагає уряд переглянути видаткову частину державного бюджету на 2021 рік та забезпечити фінансування у повному обсязі.

Читайте також: В Івано-Франківській ОТГ замість старост поки що будуть радники

The post Вимагаємо переглянути держбюджет: Франківська міськрада звернеться до прем’єра та ВРУ appeared first on Галицький Кореспондент.

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків виступив зі зверненням до уряду та Верховної ради сьогодні, 24 грудня, на сесії міської ради. «Бюджет ОТГ є один із найменш прийнятних для територіальних громад. З 2016 року спостерігаємо, коли громаді повноваження передаються, а кошти для реалізації – ні», – сказав Руслан Марцінків. За його словами, у 2021 році витрати бюджету

The post Вимагаємо переглянути держбюджет: Франківська міськрада звернеться до прем’єра та ВРУ appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: