Викинула у кущі: жінка цинічно позбулася новонародженого малюка

У Львівській області жінка народила дитину і залишила її на території кондитерського цеху, в якому працює.

Зазначено, що в районну лікарню госпіталізували жінку з кровотечею.

“Під час огляду вона розповіла, що народила мертву дитину. За словами породіллі, під час роботи у неї почалися пологи. Тоді вона пішла в приміщення, яке пустує, і там самостійно народила. Але коли побачила, що дитина мертва, то викинула її в кущі. Після цього жінка повернулася до роботи, але через деякий час їй стало погано і її госпіталізували”, — повідомляю ЗМІ.

Як зазначається, поліція виїхала на місце події для перевірки інформації та виявили труп немовляти, загорнутий в ковдру.

За даним фактом розпочато досудове розслідування за статтею умисне вбивство новонародженої дитини і призначені експерти, які допоможуть встановити причини і обставини смерті немовляти.

Як повідомлялося, раніше в Тернопільській області через несвоєчасне звернення батьків за медичною допомогою померло 3-місячне немовля.

У Львівській області жінка народила дитину і залишила її на території кондитерського цеху, в якому працює. Зазначено, що в районну лікарню госпіталізували жінку з кровотечею. “Під час огляду вона розповіла, що народила мертву дитину. За словами породіллі, під час роботи у неї почалися пологи. Тоді вона пішла в приміщення, яке пустує, і там самостійно народила. Але коли побачила, що дитина мертва, то викинула її в кущі. Після цього жінка повернулася до роботи, але через деякий час їй стало погано і її госпіталізували”, — повідомляю ЗМІ. Як зазначається, поліція виїхала на місце події для перевірки інформації та виявили труп немовляти, загорнутий в ковдру. За даним фактом розпочато досудове розслідування за статтею умисне вбивство новонародженої дитини і призначені експерти, які допоможуть встановити