“Викрадали людей і вирізали органи”: в Україні приватна клініка торгувала людськими нирками і серцями

“Викрадали людей і вирізали органи”: в Україні приватна клініка торгувала людськими нирками і серцями

У Києві викрили приватну клініку, котра торгувала людськими органами.

Про це повідомляє “Інформатор”.

Правоохоронці провели обшук у медичній установі. Там вони виявили ємності з написами “нирки” і “серце”. За даними ЗМІ, працівники клініки викрадали людей та вирізали у них органи.

Зазначається, що клієнтами клініки були не лише українці, а й іноземці.

З медичного закладу вилучили сейф із секретними матеріалами, відкрити якого ні правоохоронцям, ні працівникам ДСНС наразі не вдалось.

У поліції зазначили, що вони давно стежать за цією клінікою. Там підтвердили факт обшуків у медичній установі.

Поліцейські Київщини перевіряють факт незаконної трансплантації людських органівЗа фактом порушення вимог чинного…

Gepostet von Поліція Київської області am Donnerstag, 17. Oktober 2019

 

“Викрадали людей і вирізали органи”: в Україні приватна клініка торгувала людськими нирками і серцями У Києві викрили приватну клініку, котра торгувала людськими органами. Про це повідомляє “Інформатор”. Правоохоронці провели обшук у медичній установі. Там вони виявили ємності з написами “нирки” і “серце”. За даними ЗМІ, працівники клініки викрадали людей та вирізали у них органи. Зазначається, що клієнтами клініки були не лише українці, а й іноземці. З медичного закладу вилучили сейф із секретними матеріалами, відкрити якого ні правоохоронцям, ні працівникам ДСНС наразі не вдалось. У поліції зазначили, що вони давно стежать за цією клінікою. Там підтвердили факт обшуків у медичній установі. Поліцейські Київщини перевіряють факт незаконної трансплантації людських органівЗа фактом порушення вимог чинного… Gepostet von Поліція Київської області am Donnerstag, 17. Oktober