«Ви не довіряєте»: суд Астанова відклали, бо захист не знає, чи довіряє суддям

Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання у справі Ельдара Астанова.

Нагадаємо, більше року тому студентку з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті. Головним підозрюваним у справі став хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов.

Попередні засідання неодноразово переносили через проблеми із захисниками Астанова чи перекладачем та відсутністю свідків. Також декілька засідань захисники Ельдара хочуть, щоб журналістів видалили із зали суду. Проте суддя не підтримує це клопотання.

Крім того, адвокати подавали клопотання про повернення обвинувального акту прокурору. Таким чином, розгляд справи зможе повернутися до початку. Проте це клопотання суддя також відхилив.

На сьогоднішньому засіданні суддя зазначив, що від адвоката Разметова прийшла заява про відвід суддів. Відповідно суд ставить це на розгляд. Натомість сам адвокат зазначив, що перше треба розглянути клопотання Астонова, а потім вже його заяву.

“Це як мінімум непрофесійно. Ви кажете про недовіру суддів, але хочете, щоб суд розглядав клопотання”, – сказав суддя.

Проте Ельдар Астанов зазначив, що він хоче подати клопотання. За його словами, він має право на це.

“Але ви не довіряєте суддям”, – сказав суддя Руденко.

Адвокат Астанова зазначив, що він відкликає свою заяву про відвід суддів, поки суд не розгляне клопотання Ельдара.

“Суд буде змушений відкласти справу, поки ви не визначитесь”, – сказав суддя.

Після розмови суддів із адвокатом про затягування справи, суддя вирішив перенести розгляд справи на 6 травня о 10 годині.

Нагадаємо: Суд Астанова: захисники вважають, що прокурор затягує справу

The post «Ви не довіряєте»: суд Астанова відклали, бо захист не знає, чи довіряє суддям appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 12 квітня, в Івано-Франківську відбулось чергове засідання у справі Ельдара Астанова. Нагадаємо, більше року тому студентку з Болгарії Елю Дішлю Зію розшукували рідні та близькі. За кілька днів її тіло з численними травмами знайшли у валізі на дні озера на Прикарпатті. Головним підозрюваним у справі став хлопець вбитої, туркмен Ельдар Астанов. Попередні засідання неодноразово

The post «Ви не довіряєте»: суд Астанова відклали, бо захист не знає, чи довіряє суддям appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: