Вулиця Шкрумеляка у Коломиї буде перекрита до 17 серпня

Як повідомлялося, у Коломиї розпочали капітальний ремонт вул. Шкрумеляка.

У зв’язку з проведенням робіт з 17 червня по 17 серпня буде перекрито рух транспортних засобів на цій вулиці, повідомили в Управлінні комунального господарства Коломийської міської ради.

 Тут постелять два шари асфальту, облаштують тротуари по обидва боки, також у планах – кишені для стоянок, пишуть Версії з посиланням на Дзеркало медіа.

Як повідомляли, спершу кошторис складав 10,5 млн грн, в результаті тендерної процедури вдалося зекономили 2,8 млн – їх перекинули на ремонт вул. Винниченка. Тендер виграла ТОВ “Автомагістраль ІФ” з Надвірни, яка вже працювала на деяких об’єктах у Коломиї, як-от двори на вул. Леонтовича, Богуна, а нині працюють в мікрорайоні Хмельницького 1 – 1 а.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Як повідомлялося, у Коломиї розпочали капітальний ремонт вул. Шкрумеляка. У зв’язку з проведенням робіт з 17 червня по 17 серпня буде перекрито рух транспортних засобів на цій вулиці, повідомили в Управлінні комунального господарства Коломийської міської ради.  Тут постелять два шари асфальту, облаштують тротуари по обидва боки, також у планах – кишені для стоянок, пишуть Версії з посиланням на Дзеркало […]