Встромив ніж прямо в серце: повідомили страшні деталі звірячої різанини 14-річним хлопцем(відео)

На Волині 14-річний хлопець порізав цілу родину.

Пізно ввечері родина почула шум у літній кухні, коли вийшли, побачили там свого сусіда з ножами в руках, який кинувся на господарів, повідомляє “ТСН”.

Хлопець 41-річній жінці поцілив ножем у серце. Вона загинула ще до приїзду медиків. Її чоловік нині в реанімації з різаними ранами, його стан лікарі оцінюють як важкий. Їхня 16-річна донька з ножовими пораненнями у відділенні травматології, її життю нічого не загрожує. Саме вона викликала швидку післі втечі нападника. Нині його затримано.

Свою вину підліток заперечує. Чи вживав він наркотичні речовини і які мотиви злочину нині з’ясовує слідство. Родичі загиблої кажуть, жодних конфліктів з сусідами не було.

“З’ясовуються усі обставини трагедії, основне – це причини, мотиви цього злочину. Він нічого не пояснює, він показів не дає”, – каже в. о. начальника Ковельського відділу поліції Олександр Ципко.

Нагадаємо, трагедія трапилася у четвер, 3 жовтня, в Ковелі.

На Волині 14-річний хлопець порізав цілу родину. Пізно ввечері родина почула шум у літній кухні, коли вийшли, побачили там свого сусіда з ножами в руках, який кинувся на господарів, повідомляє “ТСН”. Хлопець 41-річній жінці поцілив ножем у серце. Вона загинула ще до приїзду медиків. Її чоловік нині в реанімації з різаними ранами, його стан лікарі оцінюють як важкий. Їхня 16-річна донька з ножовими пораненнями у відділенні травматології, її життю нічого не загрожує. Саме вона викликала швидку післі втечі нападника. Нині його затримано. Свою вину підліток заперечує. Чи вживав він наркотичні речовини і які мотиви злочину нині з’ясовує слідство. Родичі загиблої кажуть, жодних конфліктів з сусідами не було. “З’ясовуються усі обставини трагедії, основне – це причини, мотиви цього злочину. Він нічого