Впала у воду: на Богородчанщині госпіталізували дитину з переохолодженням

Учора, 26 червня, о 20.20 год до Богородчанської ЦРЛ доставили 3-річну жительку села Маркова. 

Опісля її госпіталізували до Івано-Франківської ОДКЛ. Дівчинку доставили з діагнозом загальне переохолодження, аспіраційна пневмонія. Про це інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації. 

Як стало відомо, перебігаючи по містку через потічок поблизу свого дому, вона впала у воду. Потерпілу врятувало місцеве населення. 

Нагадаємо, на Прикарпатті легковик збив хлопчика на велосипеді: він – у реанімації. 

The post Впала у воду: на Богородчанщині госпіталізували дитину з переохолодженням appeared first on Галицький Кореспондент.

Учора, 26 червня, о 20.20 год до Богородчанської ЦРЛ доставили 3-річну жительку села Маркова.  Опісля її госпіталізували до Івано-Франківської ОДКЛ. Дівчинку доставили з діагнозом загальне переохолодження, аспіраційна пневмонія. Про це інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.  Як стало відомо, перебігаючи по містку через потічок поблизу свого дому, вона впала у воду. Потерпілу врятувало

The post Впала у воду: на Богородчанщині госпіталізували дитину з переохолодженням appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: