Восьмий альманах короткометражних фільмів презентують у Франківську

У четвер, 27 травня в Івано-Франківську на Промприладі презентують восьмий альманах кращих короткометражних фільмів “Українська нова хвиля”.

Цьогорічна тема альманаху – перезавантаження, пише WestNews з посиланням на сторінку Промприлад.Реновація.

“Українська нова хвиля” — проєкт Довженко-Центру, який цього року змінює формат показів, презентуючи фільми не в стінах кінотеатрів, а у ревіталізованих, відновлених і креативних просторах по всій Україні для кращого розкриття потенціалу фільмів молодих режисерів, які ламають стереотипні уявлення про українське кіно та змінюють його сприйняття у світі”, — йдеться у повідомленні.

До “Української нової хвилі” увійшли шість фільмів: “Сурогат” Станіслава Сантімова, “Бульмастиф” Анастасії Буковської, “Врятуйте мене, лікарю!” Дмитра Грешка, “Двоє”, “Килим” Наталі Кисельової, “Прощавай Головін” Мат’ю Ґрімара.

Цьогорічний альманах демонструє настрої й тенденції в українському суспільстві та кіно 2020-2021 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Івано-Франківських школах влітку діятимуть мовні табори

Публікація Восьмий альманах короткометражних фільмів презентують у Франківську запозичена із ресурсу WestNews.

У четвер, 27 травня в Івано-Франківську на Промприладі презентують восьмий альманах кращих короткометражних фільмів “Українська нова хвиля”. Цьогорічна тема альманаху – перезавантаження, пише WestNews з посиланням на сторінку Промприлад.Реновація. “Українська нова хвиля” — проєкт Довженко-Центру, який цього року змінює формат показів, презентуючи фільми не в стінах кінотеатрів, а у ревіталізованих, відновлених і креативних просторах по всій Україні для кращого розкриття потенціалу фільмів молодих режисерів, які ламають стереотипні уявлення про українське кіно та змінюють його сприйняття у світі”, — йдеться у повідомленні. До “Української нової хвилі” увійшли шість фільмів: “Сурогат” Станіслава Сантімова, “Бульмастиф” Анастасії Буковської, “Врятуйте мене, лікарю!” Дмитра Грешка, “Двоє”, “Килим” Наталі Кисельової, “Прощавай Головін” Мат’ю Ґрімара. Цьогорічний альманах демонструє настрої й тенденції в українському суспільстві та кіно 2020-2021 року. […]

Публікація Восьмий альманах короткометражних фільмів презентують у Франківську запозичена із ресурсу WestNews.