Володимир Зеленський змінив начальника СБУ Івано-Франківщини

Президент Володимир Зеленський змінив голів управління СБУ в Києві та Івано-Франківській області.

Про це йдеться у відповідних указах, опублікованих на сайті Офісу президента.

Президент звільнив Олега Головаша з посади голови управління СБУ в Києві та Київській області. На його місце прийшов Сергій Заяць.

«Призначити Заяця Сергія Сергійовича начальником Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області», – йдеться в указі.

До цього Заяць був головою управління СБУ в Івано-Франківській області. Це місце, згідно з указом Зеленського, займе Віктор Назарук.

«Призначити Назарука Віктора Вікторовича начальником Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області», – йдеться в ще одному указі українського лідера.

Хто такі Сергій Заяць і Віктор Назарук

Сергій Заяць народився 4 лютого 1973 року в Кіровоградській області. Має вищу освіту за спеціальністю економіка підприємства, пише “Захід.нет”.

Працює у Службі безпеки України з 1998 року. Пройшов усі щаблі військової служби – від оперуповноваженого в регіональному Управлінні до керівних посад за напрямками боротьби з корупцією та контррозвідувального захисту економіки держави.

Військове звання полковник присвоєне у січні 2014 року.

Віктор Назарук до цього працював заступником Сергія Заяця.

Читайте також: Олександр Шевченко звернувся до РНБО у зв’язку зі злочинною фальсифікацією виборів на 87 окрузі

The post Володимир Зеленський змінив начальника СБУ Івано-Франківщини appeared first on Галицький Кореспондент.

Президент Володимир Зеленський змінив голів управління СБУ в Києві та Івано-Франківській області. Про це йдеться у відповідних указах, опублікованих на сайті Офісу президента. Президент звільнив Олега Головаша з посади голови управління СБУ в Києві та Київській області. На його місце прийшов Сергій Заяць. «Призначити Заяця Сергія Сергійовича начальником Головного управління Служби безпеки України у місті Києві

The post Володимир Зеленський змінив начальника СБУ Івано-Франківщини appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: