Водій-учасник смертельної ДТП у Карпатах: “Я не був п‘яний, настоянку зі спиртом дали туристи”

Сьогодні, 8 травня, на Прикарпатті обрали запобіжний захід обвинуваченим у смертельній аварії на Прикарпатті.

Нагадаємо, на Верховинщині вантажний автомобіль з туристами перекинувся у річку Чорний Черемош. Внаслідок аварії три людини загинуло: дві жінки, яким було по 23 та 28 років, та 29-річний чоловік. Ще 16 осіб врятувались самостійно. А декількох людей врятували надзвичайники.

У поліції підтвердили інформацію, що водій вантажівки був нетверезим. Згодом йому та підприємцю, який надавав послуги туристам, оголосили про підозру.

На суді водій Володимир Токарчук розповів, що проживає із мамою, не одружений. Також попросив у суду дозволу не підніматися під час засідання адже в ДТП травмував коліна.

Захисниця водія просить м‘якшого запобіжного заходу, адже злочин був не умисний, а мама підзахисного потребує постійної допомоги по господарству. На її думку, достатньо буде домашнього арешту.

За словами прокурора, голова «Федерації рафтингу Прикарпаття», який відкрив човникову станцію для занять рафтингом, дав усну вказівку перевезти туристів чоловікові в  нетверезому стані.

«Попереднім слідством не доведено, що я був нетверезим. Я 25 хвилин витягував людей у холодній воді, був повністю роздягнутий, коли добрався у тепло – туристи з Білорусі мені дали настоянку з перцем, натирали мене спиртом, потім я пив ліки від серця на спирту. А встиг витягти двох жінок, третього чоловіка не зміг, бо він був повний», – розповів сам водій.

Суд вирішив клопотання прокуратури задовольнити – на вирок чоловік чекатиме під вартою.

The post Водій-учасник смертельної ДТП у Карпатах: “Я не був п‘яний, настоянку зі спиртом дали туристи” appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні, 8 травня, на Прикарпатті обрали запобіжний захід обвинуваченим у смертельній аварії на Прикарпатті. Нагадаємо, на Верховинщині вантажний автомобіль з туристами перекинувся у річку Чорний Черемош. Внаслідок аварії три людини загинуло: дві жінки, яким було по 23 та 28 років, та 29-річний чоловік. Ще 16 осіб врятувались самостійно. А декількох людей врятували надзвичайники. У поліції підтвердили інформацію,

The post Водій-учасник смертельної ДТП у Карпатах: “Я не був п‘яний, настоянку зі спиртом дали туристи” appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: