Водій кулаком вбив пішохода: стало відомо ім’я жертви (ФОТО, ВІДЕО)

Стало відомо ім’я людини, яку вбили на пішохідному переході 19 лютого у Києві. Це був працівник митниці.

Джерело: фейсбук Анатолія Макаренка
Колеги по роботі згадують його як скромну й порідну людину. Ім’я жертви – Корнієнко Владислав Леонідович.

Про це написав на своїй сторінці у фейсбук відомий український економіст, колишній керівник митниці Анатолій Макаренко.

https://www.facebook.com/anatoliy.viktorovith.makarenko/posts/1855829654578942

Трагедія сталась у центрі столиці – на вулиці Городецького, біля театру Івана Франка. Між водієм та пішоходом виник конфлікт – водій вискочив з автівки й завдав декілька ударів чоловікові. Він впав на асфальт й помер.

Поліція доволі швидко знайшла вбивцю – ним виявився громадянин Азербайджану. Його затримали. Іноземцю загрожує тюрма.

У Києві водій вбив пішохода: дивіться відео

Вбивцю затримали

Затриманий водій Hyundai Sonata / Фото Нацполіції

Вбивця – громадянин Азербайджану 1992 року народження, який має право на постійне проживання в Україні. Його жертві було 55 років.

 

Стало відомо ім’я людини, яку вбили на пішохідному переході 19 лютого у Києві. Це був працівник митниці. Джерело: фейсбук Анатолія Макаренка Колеги по роботі згадують його як скромну й порідну людину. Ім’я жертви – Корнієнко Владислав Леонідович. Про це написав на своїй сторінці у фейсбук відомий український економіст, колишній керівник митниці Анатолій Макаренко. https://www.facebook.com/anatoliy.viktorovith.makarenko/posts/1855829654578942 Трагедія сталась у центрі столиці – на вулиці Городецького, біля театру Івана Франка. Між водієм та пішоходом виник конфлікт – водій вискочив з автівки й завдав декілька ударів чоловікові. Він впав на асфальт й помер. Поліція доволі швидко знайшла вбивцю – ним виявився громадянин Азербайджану. Його затримали. Іноземцю загрожує тюрма. У Києві водій вбив пішохода: дивіться відео Вбивцю затримали Затриманий водій Hyundai Sonata / Фото Нацполіції