Вода небезпечна: у Бистриці Надвірнянській не рекомендують купатися

Бистриця Надвірнянська — Вікіпедія

Жителів Івано-Франківщини просять не купатися у річці Бистриця Надвірнянська через забруднену воду.

Про це пише WestNews з посиланням на заступника міського голови Тисменицької громади Андрія Рев’юка.

Про небезпечну для купання воду повідомили в “Івано-Франківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб”. Спеціалісти відділу проводять постійний моніторинг якості води поверхневих водойм, де відпочивають люди. Відповідно, за результатами аналізу води, Бистриця є небезпечною для купання.

“Результат бактеріологічного аналізу води – індекс лактозопозитивних кишкових паличок перевищує норму, протокол санітарно-хімічного дослідження води поверхневої водойми прибережних зон морів і стічних вод – запах, водневий показник, азот аміаку, розчинений кисень, біологічне споживання кисню перевищують гранично допустимі норми. Тому попереджаємо, що вода небезпечна для купання і може стати причиною інфекційних та шлунково-кишкових захворювань”, – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Жителів Івано-Франківщини просять не купатися у річці Бистриця Надвірнянська через забруднену воду. Про це пише WestNews з посиланням на заступника міського голови Тисменицької громади Андрія Рев’юка. Про небезпечну для купання воду повідомили в “Івано-Франківському обласному центрі контролю та профілактики хвороб”. Спеціалісти відділу проводять постійний моніторинг якості води поверхневих водойм, де відпочивають люди. Відповідно, за результатами аналізу води, Бистриця […]