Вода, електровози та автодрабини: Україна і Франція уклали угоди на 1,3 млрд євро

Україна та Франція у четвер, 13 травня, підписали чотири рамкові угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро.

Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Підписання відбулося в рамках візиту до Києва міністра економіки, фінансів та відновлення Франції Брюно Ле Мера.

Укладені угоди передбачають реалізацію постачання 130 електровозів компанією “Альстом” на суму до 900 млн євро; постачання 370 автодрабин для роботи на висотних будівлях на суму до 300 млн євро; покращення водопостачання в Луганській області та покращення якості питної води в Києві на суму до 70 млн євро.

“Окремо відзначу: всі проєкти передбачають локалізацію на українських підприємствах від 30% та вище, що сприятиме створенню тисяч нових робочих місць. Це цілком відповідає нашій стратегії розвитку національного виробництва”, – додав прем’єр-міністр.

Напередодні візиту Ле Мер повідомив, що в 2020 році загальний обсяг торгівлі між Францією і Україною досяг 1,6 млрд євро.

Читайте також: Україна кличе зібратися ОБСЄ через російську армію на кордоні

The post Вода, електровози та автодрабини: Україна і Франція уклали угоди на 1,3 млрд євро appeared first on Галицький Кореспондент.

Україна та Франція у четвер, 13 травня, підписали чотири рамкові угоди на загальну суму понад 1,3 млрд євро. Про це повідомив у своєму Telegram-каналі прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Підписання відбулося в рамках візиту до Києва міністра економіки, фінансів та відновлення Франції Брюно Ле Мера. Укладені угоди передбачають реалізацію постачання 130 електровозів компанією “Альстом” на суму до

The post Вода, електровози та автодрабини: Україна і Франція уклали угоди на 1,3 млрд євро appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: