“Вмирав 15 хвилин”: футболіст розповів, як вбивав свого 5-річного сина

Грвець ФК “Бурса Йилдирим” (Туреччина) Цевхер Токташ жорстоко вбив свого 5-річного сина Касима, після чого викликав до нього медиків.

Тепер чоловік зізнався, що підштовхнуло його до злочину, розповідає “Оглядач“.

За словами спортсмена, він раптово відчув приплив ненависті до дитини. Токташ додав, що про те, що відбувається, не знала ні його дружина, ні інші родичі. Правоохоронцям він вирішив зізнатися аж за 11 днів – через те, що замучило сумління.

Токташ розповів, що почав душити дитину подушкою. Син смикався, але батько продовжував тиснути, поки той не помер. Тривало все 15 хвилин.

При цьому футболіст відкидає, що має якісь психічні захворювання.

Грвець ФК “Бурса Йилдирим” (Туреччина) Цевхер Токташ жорстоко вбив свого 5-річного сина Касима, після чого викликав до нього медиків. Тепер чоловік зізнався, що підштовхнуло його до злочину, розповідає “Оглядач“. За словами спортсмена, він раптово відчув приплив ненависті до дитини. Токташ додав, що про те, що відбувається, не знала ні його дружина, ні інші родичі. Правоохоронцям він вирішив зізнатися аж за 11 днів – через те, що замучило сумління. Токташ розповів, що почав душити дитину подушкою. Син смикався, але батько продовжував тиснути, поки той не помер. Тривало все 15 хвилин. При цьому футболіст відкидає, що має якісь психічні захворювання.