Власники “євроблях” мітингують: не бачать обіцяних кроків щодо прийняття закону по розмитненню авто

Результат пошуку зображень за запитом

Про це повідомляється на сторінці організації у Facebook.

Активісти зазначають, що вийшли на вулицю тому, що не бачать ніяких кроків щодо прийняття закону по розмитненню авто, пишуть Версії з посиланням на Економічну правду.


“На жаль, нема жодного руху по цим законопроектам, окрім руху в Міністерстві інфраструктури, але вони не є суб’єктом законодавчої ініціативи. Така швидкість прийняття законопроекту нас хвилює,” – повідомляється на  Facebook-сторінці АвтоЄвроСили.

Серед вимог, які висувають мітингарі – реєстрація законопроекту про доступне розмитнення авто, визнання цього законопроекту як невідкладного та передача його в парламент та на підпис президенту.

Як зазначається, до активістів вже вийшов голова комітету податкової та митної політики Данило Гетманцев та пообіцяв пришвидшити процес прийняття, розгляду і голосування законопроекту про доступне розмитнення.

Лідер АвтоЄвроСили Олег Ярошевич заявив, що активісти вийшли на зв’язок з прем’єром Олексієм Гончаруком, який пообіцяв зустрітися з ним і записати спільне відео, в якому Гончарук дасть зобов’язання взяти під контроль прискорення розмитнення.

До зустрічі з прем’єром мітингарі не збираються розходитися.

Окремо Ярошевич зазначив, що перед прем’єром буде поставлене питання щодо звільнення очільника митниці Максима Нефьодова.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

 

The post Власники “євроблях” мітингують: не бачать обіцяних кроків щодо прийняття закону по розмитненню авто appeared first on Версії | новини та розслідування.

Близько 100 представників об’єднання “АвтоЄвроСила” зібралися на мітинг під ВР з вимогою ухвалення закону про доступне розмитнення автомобілів із номерами країн ЄС, до мітингарів вже виходив голова комітету податкової та митної політики Данило Гетманцев.

The post Власники “євроблях” мітингують: не бачать обіцяних кроків щодо прийняття закону по розмитненню авто appeared first on Версії | новини та розслідування.