Власники готелю “Дністер” розповіли, чому досі не розісклили колонаду

Власники скандального

Представники власників готелю «Дністер» зустрілися з представниками громадськості, яка відстоює історичну колонаду пам’ятки. Ініціатором зустрічі став Департамент містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради, який і надав майданчик для діалогу, пише КУРС.

Сторону власників представляли Маргарита Бойко (донька Надії Лєвшакової, якій належить готель), директор з маркетингу готелю «Надія» Роман Король і віцепрезидент Івано-Франківської Торгово-промислової палати Ігор Бартків. Спільноту, яка виступає за збереження колонади як відкритого публічного простору, представляли громадський діяч і підприємець Ростислав Шпук, учасник ГО «Кам’яниця Австрія» Тарас Олійник і редактор «КУРСу» Сергій Борис. Від міської архітектури розмову модерували директор Департаменту Орест Кошик і адміністратор групи “Архітектура ІФ” Олег Марцінковський.

Це перша зустріч після публічної обіцянки власниці готелю «Дністер» Надії Лєвшакової демонтувати склопакети з колонади. Відтоді минуло більше місяця, але склопакети досі не прибрали. Втім, як запевнила на зустрічі Маргарита Бойко, власники не відмовляються від обіцянки і обов’язково дотримають слова. Затримку пояснила необхідністю змінити планування фоє, а також завантаженістю компаній, які здатні провести демонтаж таких громіздких скляних конструкцій.

Власники скандального

Принципово домовилися також відремонтувати колони й оновити автентичну пішохідну плитку спільно з мешканцями житлової частини будинку, аби всю колонаду і підколонний простір пам’ятки витримати однаковими. Власники готелю також планують подбати про підсвітку колонади.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Представники власників готелю «Дністер» зустрілися з представниками громадськості, яка відстоює історичну колонаду пам’ятки. Ініціатором зустрічі став Департамент містобудування та архітектури Івано-Франківської міської ради, який і надав майданчик для діалогу, пише КУРС. Сторону власників представляли Маргарита Бойко (донька Надії Лєвшакової, якій належить готель), директор з маркетингу готелю «Надія» Роман Король і віцепрезидент Івано-Франківської Торгово-промислової палати Ігор Бартків. Спільноту, яка виступає за збереження колонади як […]