Влада та духовенство Прикарпаття обговорили важливість дотримання протиепідемічних заходів під час богослужінь

 22 лютого пройшла зустріч із членами Міжконфесійної ради церков області.

Про це повідомив голова Івано-Франківської області Андрій Бойчук, пише Типовий Франківськ.

під час зустрічі обговорювали важливість дотримання протиепідемічних заходів під час богослужінь.

“У представників духовенства є один із найбільш потужних можливих каналів комунікації з нашими людьми. І вони виявили готовність його використовувати для того, щоб ми разом змогли зберегти життя прикарпатців”, – зазначає Андрій Бойчук.

Питання, які обговорювали:

дотримання дистанції та маскового режиму в приміщеннях культових споруд.

Також – звернення до людей, які знаходяться в групі ризику щодо розвитку важких форм Covid-19, зокрема людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями – на час епідемії утриматись від відвідування церкви. Адже від цього можуть залежати їхні життя. 

“Сьогодні влада робить все можливе для того, щоб стабілізувати ситуацію з коронавірусом. Ми збільшуємо кількість ліжко-місць для госпіталізації пацієнтів та закуповуємо обладнання. Але громадська свідомість зараз також дуже важлива. Тому я щиро вдячний представникам духовенства за те, що в цю складну хвилину для Прикарпаття вони долучаються до нашої боротьби. Сьогодні представники української влади разом з духовенством області мають спільну важливу мету – зберегти життя людей”, – додає очільник області.

 22 лютого пройшла зустріч із членами Міжконфесійної ради церков області. Про це повідомив голова Івано-Франківської області Андрій Бойчук, пише Типовий Франківськ. під час зустрічі обговорювали важливість дотримання протиепідемічних заходів під час богослужінь. “У представників духовенства є один із найбільш потужних можливих каналів комунікації з нашими людьми. І вони виявили готовність його використовувати для того, щоб ми разом […]